Integra - zaglavlje
Integra - zgrada
Integra:djelatnici

Berislav Crnjac dipl.ing.građ. Berislav Crnjac, direktor

tel: +387/36/397-551
mob: +387/63/312-227
e-mail: bero@integra.ba

Tatjana Mikulić, tajnica

tel: +387/36/397-533
mob: +387/63/990-628
e-mail: --

ing.građ. Mirko Radoš

tel: +387/36/397-358
mob: +387/63/312-168
e-mail: --

dipl.ing.građ. Vesna Knezović

tel: +387/36/397-359
mob: +387/63/319-993
e-mail: vesna@integra.ba

ing.građ.Vlatka Rozić

tel: +387/36/397-512
mob: +387/63/312-168
e-mail: vlatka@integra.ba

dipl.ing.građ. Danijela Zovko

tel: +387/36/397-512
mob: --
e-mail: danijela@integra.ba

dipl.ing.građ. Slaven Pavlović

tel: +387/36/397-521
mob: --
e-mail: slaven@integra.ba

građ.tehničar. Ivona Jakiša

tel: +387/36/397-512
mob: --
e-mail: ivona@integra.ba

dipl.ing.građ. Nikica Vego

tel: +387/36/397-521
mob: --
e-mail: --

dipl.ing.građ. Zoran Puljić

tel: +387/36/397-523
mob: +387/63/317-497
e-mail: zoran@integra.ba

ing.građ. Zorka Čarapina

tel: +387/36/397-542
mob: +387/63/317-763
e-mail: zora@integra.ba

POČETNA | O NAMA | DJELATNICI | REFERENCE | VLASNICI | LINKOVI | INFO
@2007 INTEGRA d.o.o. Mostar. Sva prava pridržana.